18. 08. 01
posted by: Super User
Odsłony: 347

 

Jedną z głównych ofert firmy ( tutaj ) jest aplikacja do przetwarzania danych bilingowych, którą można stosować w różnych firmach, zakładach pracy, a także jednostkach budżetowych. System taryfikacji sprawdza się wszędzie, gdzie wymaga się dokładnej analizy ruchu telefonicznego i prowadzenia polityki rozliczania kosztów. Wdrożenie systemu jest idealnym sposobem obliczania kosztów rozmów telefonicznych i transmisji danych, które realizuje się w danej firmie. Z taryfikacją, a w zasadzie z centralizacją mechanizmów związanych z billingiem można zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy, ponieważ ma się wszystkie połączenia pod kontrolą, a przygotowywanie raportów i pozyskanie danych odbywa się znacznie szybciej. Obecne systemy taryfikacji umożliwiają także fakturowanie, w których problemu nie stanowi definiowanie opłat stałych za dodatkowe usługi, jak również rejestr sprzedaży VAT czy eksport danych do systemów zewnętrznych.

 

Taryfikacja - jak wygląda oferta i średni cennik?

 

Urządzenie z instalacją - 1500-3000zł

Abonamenty - 20-30zł - podstawowy, 35-50zł - rozszerzony i 50-60zł - zaawansowany

Funkcje: przetwarzanie rekordów (CDR), baza abonentów, raportowanie, fakturowanie, plany taryfowe, dostęp przez Internet, statystyka ruchowa

 

18. 06. 26
posted by: Super User
Odsłony: 414

 

O skuteczności reklam i promocji nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak w dobie rosnącej i coraz bardziej agresywnej konkurencji na rynku projektowania wnętrz, warto je jeszcze uzupełniać o pozytywne opinie osób, które skorzystały z konkretnej oferty architekta. Więcej opinii – szczególnie tych korzystnych, bezpośrednio przekłada się na pozytywny wizerunek firmy, która zajmuje się aranżacją wnętrz, wie o tym doskonale inmagine .

 

Marketing szeptany to skuteczne narzędzie w Internecie, szczególnie pomocny może się okazać dla architektów wnętrz. Kluczowe znaczenie w jego przypadku odgrywają działające fora, blogi oraz inne strony tematyczne, służące między innymi do wymiany informacji na temat działalności firm projektujących wnętrza , ich ofert, produktów i profesjonalizmu architektów. Klienci docierają do firm projektujących wnętrza różnymi drogami, jednak najpierw szukają pomocnych opinii oraz ocen, które bardzo często wpływają na ich późniejsze decyzje. W świecie Internetu jeden niezadowolony klient, może zniszczyć dobry wizerunek firmy i zniechęcić do niej setki, a nawet tysiące osób. I pomyśleć, że często wszystko zaczyna się od pojedynczego wpisu lub negatywnej opinii. Jeśli jest się architektem lub dekoratorem wnętrz czy posiada się własną firmę projektującą wnętrza warto szukać firm, które pomogą rozwijać działalność na szerszą skalę oraz pomóc w pozyskiwaniu nowych klientów. Umiejętnie prowadzony marketing szeptany może przynieść firmie projektującej wnętrza masę korzyści, przede wszystkim wzrost świadomości marki. W grę wchodzi też budowanie zaufania wśród potencjalnych klientów. W Internecie ma to podwójne znaczenie, bo jak pokazują statystyki aż ponad 70% użytkowników ufa opiniom znalezionym w sieci. Marketing szeptany nadal jest dość skuteczną formą dotarcia do klientów z pozytywnym komunikatem na temat swojej usługi. Czasami warto jako architekt wnętrz podjąć takie kroki chociażby żeby uświadomić potencjalnych klientów o ty, że taka osoba na rynku projektowania wnętrz istnieje.

 

Ta forma przekazu sprawdza się, ponieważ komunikat przekazywany z ust do ust jest słuchany z pełnym skupieniem. Taki efekt jest bardzo trudny do osiągnięcia poprzez przekaz reklamowy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z odbiorcą zdobywa się miejsce w umyśle inwestora, o które walczy cała rzesza architektów wnętrz. Marketing szeptany zawdzięcza również swoją skuteczność wiarygodności. Dzisiejszy klient jest bardzo czujny i szybko potrafi odkryć brak obiektywizmu, kłamstwo, albo manipulację. Jeśli opinia pochodzi od znajomych lub jest przeczytana na forum internetowym, mało kto ma podstawy, aby sądzić, że to agitacja.

 18. 01. 21
posted by: Super User
Odsłony: 1330

 

Optymalizacja to działanie jakie oferuje mkgroup.pl swoim klientom, którzy potrzebują poprawienia brzmienia i formy treści zamieszczonych na ich witrynach internetowych. Optymalizacja to także podporządkowanie treści tak aby działała korzystnie na SEO, a co za tym idzie naszą rozpoznawalność i widoczność w sieci, dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarkach internetowych. Jak można się domyślić, odpowiednia wysoka jakość usług oferowanych przez firmy pozycjonerskie nie jest tania, ale też nie należy do inwestycji przekraczające możliwości nawet początkujących firm, które pragną poprawić swoją pozycję w internecie. Optymalizacje dokonywane przez profesjonalistów pozwalają osiągnąć zamierzone cele i dotrzeć do szerszej grupy klientów, którzy szukają właśnie oferty jaką w swoim zanadrzu ma określona firma.

 

Optymalizacja to także podporządkowanie treści.

 

Poniższe wyceny są przykładowe i mogą być zupełnie inne w zależności od firmy z jakiej usług korzystamy:

 

COPYWRITING i optymalizacja

Cennik

Teksty do precli, katalogów stron www

 

stron zapleczowych

= od 5,00 zł/1000 znaków ze spacjami

Opisy produktów

= od 8,00 zł/1000 znaków ze spacjami

Teksty proste

= od 10,00 zł/1000 znaków ze spacjami

Teksty marketingowe

= od 15,00 zł/1000 znaków ze spacjami

Teksty specjalistyczne

= od 25,00 zł/1000 znaków ze spacjami

 

 

18. 06. 10
posted by: Super User
Odsłony: 448

 

Każdy biznesmen wie, że istnienie w internecie to doskonały sposób na rozwój firmy – bez witryny internetowej czy jakichkolwiek wzmianek na nasza temat w sieci, niemal nie istniejemy, dlatego warto iść o krok dalej i postawić na pozycjonowanie za granicą, które pozwala zwiększy zakres i zintensyfikować działania.

 

W swoim zakresie firma www ma szeroki wybór opcji jakie niesie pozycjonowanie za granicą, dlatego każdy może cieszyć się międzynarodowym rozwojem, szeroką bazą klientów i rewelacyjnymi zyskami, jakie niesie działanie na rynkach zagranicznych.

 

Jak widać na poniższej tabeli, wycena za usługi związane z istnieniem w internecie na dobrych pozycjach nie należy do niemożliwych do realizacji, bowiem ceny są konkurencyjne i zachęcające do działania.

 

Pozycjonowanie za granicą

Cena jednorazowa

Za miesiąc jednorazowo

Za miesiąc przy umowie

Wpłata

375zł

750zł

1275zł

Opłata za zarządzanie Google Adwords

25zł

50zł

75zł

Optymalizacja kampanii Adwords jednorazowa

100zł

150zł

200zł

Budżet przeznaczony na reklamę

350zł

700zł

1200zł

Wpłata

400zł

775zł

1300zł

Opłata za zarządzanie Google Shopping

50zł

75zł

100zł

Integracja sklepu z Google Merchant Center

300zł

-

-

Budżet przeznaczony na reklamę

350zł

700zł

1250zł

17. 08. 07
posted by: Super User
Odsłony: 2340

 

W niektórych miejscach można przeczytać, że kampanie outboundingowe to spam, że są nieskuteczne. Mimo to wiele różnych firm inwestuje w systemy pds www.alfavox.pl/alfa-pds/ , są zadowoleni z efektów. Czy Ty też powinieneś się tym zainteresować?

 

 

Wszystko zależy tak naprawdę od branży w jakiej działasz i od twoich strategii sprzedażowych. Tak naprawdę dzięki systemom pds możesz znacząco podnieść wydajność swoich pracowników. Sprzedaż telefoniczna jest cały czas bardzo skuteczna i mimo wielu przeciwników często osiąga lepsze statystyki niż np. e-mail marketing (zwłaszcza w niektórych branżach).

 

Systemom pds możesz znacząco podnieść wydajność swoich pracowników.

 

Odpowiedź na to czy warto inwestować w alfa pds i kampanie outboundinogowe zależy przede wszystkim od tego w jakiej branży działasz i jaką strategie działania przyjąłeś. W wielu branżach cały czas tego typu kampanie świetnie się sprawdzą. Jeżeli chcesz je prowadzić to koniecznie zainwestuj w system pds, ponieważ on pozwoli Ci podnieść wydajność twoich pracowników nawet o 100%. Ważne jest, żeby prowadząc taki rodzaj marketingu dbać o jego skuteczność, a w tym pomogą Ci odpowiednie narzędzia.